ההזדמנות לשפע שיש בחופשה

החופשה השנתית, זו שכולם מחכים לה, מתכננים אותה חודשים מראש, חוסכים עבורה, חולמים עליה, מתרגשים לקראתה ומרגישים בעננים (לחלקנו, תרתי משמע) כשאנחנו בדרכנו אליה, היא זמן שמח במיוחד עבור כל משפחה.

ההתרגשות גדולה במיוחד כשנכנסים למסעדות או לחדר האוכל של המקום בו אנחנו נופשים כי פתאום אנחנו נחשפים לשפע של צבעים, גדלים, צורות, ריחות ומרקמים ששונים כל כך ממה שאנחנו רגילים לו ביום יום. כל השפע הזה יכול לבלבל את החושים ובמצב כזה, אנחנו לא תמיד עוצרים כדי לבחון את המגוון העומד לרשותנו.

חשוב לזכור כי גם בחופשה אנחנו יכולים לבחור את מה שאנחנו שמים בצלחת וגם אז, לא חייבים לאכול מהכל. זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מהשפע החדש אלא שכדאי לנהוג באחריות אישית ומשפחתית גם כאן. זה טוב לבריאות ולהרגשה כשחוזרים הביתה ועומדים מול המראה ובעיקר מול עצמנו.

הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון כשאתם נחשפים אל שפע האוכל שודאי תראו בחופשה הבאה שלכם:

* כשאתם בבית מלון, עשו סיבוב בכל דוכני האוכל כדי להתרשם מהשפע ולתכנן במה תרצו לבחור

* כשאתם אוכלים במסעדה, עיברו על כל התפריט ושימו בצלחת רק את מה שהכי בא לכם לטעום

ואז בחרו מהצלחת את מה שהכי בא לכם לאכול

* קומו מהשולחן כשאתם עדיין לא שבעים לגמרי

* אם אתם מטיילים, דאגו להצטייד בשפע של פירות וירקות. אפשר לקנות אותם בכל סופר אליו אתם נכנסים. העדיפו אותם על פני שקיות של חטיפים מלוחים.

* הצטיידו גם בבקבוקי מים מקוררים ואל תתפתו לקניה של שתיה ממותקת.

אם תפעלו על פי הטיפים האלה, תוכלו להיות גאים בעצמכם שעשיתם בחירות נכונות עבור עצמכם ועבור המשפחה שלכם. כך גם תטעמו דברים נפלאים ואולי גם חדשים וגם תיהנו משמירה על בריאות הגוף היקר שלכם. זיכרו כי שפע קיים בכל מקום, צריך לבחור ממנו רק את מה שמתאים לכם.

שימו את הפוקוס על ההנאה שבחוית הבחירה. דאגו להעביר גם לילדים את המסר של ההנאה שבשמירה על בריאות הגוף גם בזמן חופשה וגם ביום יום. התמקדו בפעילויות של משחק וענין משותפים והעיקר שתיהנו בכל רגע מהחויה של הביחד.

חופשה מהנה,

מרינה

פעם בשבועיים אני שולחת פוסט חדש לנרשמות שלי, מזמינה אותך להירשם לבלוג ולקבל את הפוסטים האחרונים
אודותי
IMG_8491.JPG
תודה שאת קוראת אותי, אני מרינה, נושמת, מאמינה וחיה חיים של SELF CARE. עוד עלי. 
בואי ניפגש במייל 
הפוסטים שהכי אהבתן
בואו נשמור על קשר:
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Basic Square
פוסטים אחרונים
מה זה SELF CARE?