בוחרת בעצמי - פגישת היכרות
 

אם אתם יודעים שאתם רוצים לחזור ולהרגיש חיוניים ובריאים, כשאתם נותנים פחות מקום לדאגות ומצליחים לנהל את חייכם לשביעות רצונכם במגוון תחומים בחייכם אך לא מצליחים לעשות את זה בכוחות עצמכם, יצרתי פגישת היכרות לה אני קוראת לבחור בעצמי.

 

במהלך הפגישה תלמדו שאין דיאטה אחת שמתאימה לכולם ושמזון של אדם אחד יכול להיות רעל עבור אדם אחר. נעבור יחד על שאלון שתמלאו כדי שנוכל להתחיל לראות מהם המקומות בחייכם הדורשים תשומת לב מיוחדת ומשפיעים על אורח חייכם והתזונה שלכם. תילמדו שאפשר ליצור שינויים עם דגש על תודעת שפע ולא של חסר, בצעדים המותאמים לקצב החיים האישי שלכם. 

כמאמנת לסלף קייר, אני נותגת משמעות רבה גם למחשבות שלכם. ברוב המקרים המחשבות שלנו הם תוצאה של החינוך שקיבלנו והסביבה בה אנחנו חיים. שילוב בין תזונה בריאה שמתאימה רק לכם, המחשבות שלכם לגבי תחומים שונים במעגל החיים, יחד עם מי שאתם,  הם הדרך שלי לבחון, יחד איתכם, איך לעזור לכם להרגיש הכי טוב עם עצמכם ואין טוב מלהתחיל עכשיו. 

אז איך מתחילים?

מתי היתה הפעם האחרונה בה דיברת עם מישהו על עצמך וקיבלת את מלוא תשומת הלב לה את או אתה ראויים? כיום די נדיר שמומחה מתחום הבריאות יקדיש לך 50 דקות כדי לשוחח על התזונה שלך, ההרגשה שלך ואיך את רוצה לחיות את חייך. אני כאן כדי ליצור עבורך סביבה נינוחה כדי לחשוב יחד איתך מה הדרך המתאימה ביותר עבורך כדי לחיות חיים בריאים ומספקים. תופתעו לגלות שפגישה אחת יכולה להיות נקודת המפנה למה שאתם רוצים להגשים בחיים ומי אתם רוצים להיות.  

מחכה לך מעבר לקו הטלפון או הזום.

 

מרינה זיגל, מאמנת בריאות וסלף קייר

טל. 052-2849321

* לפני הפגישה, אנא הורידו את טופס ההיכרות, מלאו אותו והביאו אותו איתכם לפגישה. 

בואו לבחור בעצמכם.