אני שמחה שבאתם.
בואו נכיר קצת יותר.

אני נשואה למוטי ואמא של מתן מורן ומאי. 

לפני כמה שנים שאלתי את עצמי איך אני רוצה להמשיך לחיות את חיי, הן מבחינה בריאותית והן מבחינת מימוש עצמי. היה חשוב לי לחשוף את משפחתי לאוכל בריא יותר. לכן התחלתי משינויים קטנים שעשיתי במטבח, כמו הכנת האוכל מרכיבים בריאים עד כמה שאפשר. בנחישות ובהתמדה, לצד הסברים הגיוניים ובעיקר על ידי דוגמה אישית, הצלחתי לחבב עליהם אוכל בריא ולהסיר כמה דעות קדומות בנוגע אליו. בנוסף, היה לנו חוק: "בבית אוכלים בריא, בחוץ, מותר לכם לאכול מה שבא לכם." החוק הזה הוכיח את עצמו כשלאט לאט הם התחילו להעריך את השינוי הבריאותי שעשינו בבית והתחילו ליישם אותו בעצמם.  

שינוי נוסף שעשיתי היה בקריירה שלי. אחרי שלימדתי אנגלית וחינכתי תלמידים במשך שלושה עשורים, הרגשתי שמיציתי את הפרק הזה בחיי. רציתי שוב להרגיש תשוקה למה שאני עושה. התחלתי תהליך ארוך של התפתחות אישית שבמהלכו למדתי מהמובילים בתחומם בארץ ובעולם על תזונה ורוחניות, על יזמות, על עולם חדש ועל איך לזהות הזדמנויות לצמיחה ולהתקדמות בכל מצב בו אנחנו נמצאות. בחרתי ב SELF CARE שלי. 

אני מאמנת בריאות ויועצת בגישת התזונה האינטגרטיבית מבית הספר הגדול בעולם לתזונה, IIN, שבניו יורק. אני גם מאמנת אישית עם התמחות מהמכללה למאמני תזונה NCS ומוסמכת על ידי לשכת המאמנים בישראל.  

 

אני גם תלמידה נצחית, לומדת בקורסים לשיפור הבריאות וכן בקורסים להתפתחות אישית. קראתי עשרות ספרים בנושא תזונה והעצמה אישית, השתתפתי בקורסים בארץ ובחו״ל ואני בוחרת להמשיך לעשות זאת גם בהמשך הדרך. אני מוצאת שהיא מאפשרת חיים של יצירה, התפתחות והרפתקה.

כאישה, אני מזהה את ההזדמנות לחיות חיים של SELF CARE. זה המקור לאהבה עצמית ברמה הבסיסית ביותר. משם אני נטענת ומביאה את האהבה הזו לתהליך הליווי של אנשים שרוצים לחיות את חייהם מתוך תשוקה ושמחת חיים. תהליך הליווי שלי מאפשר ללקוחות שלי להדליק שוב את הניצוץ שהלך לאיבוד במהלך החיים ולהתאהב שוב בעצמם. 

אם משהו מהדברים שלי מהדהד לכם נכון ואתם רוצים ללמוד איך להזין את הגוף והמחשבות שלכם ברכיבים הנכונים רק לכם ולעוף על החיים, אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה איתי בטלפון או בזום. 

 

מאחלת לכם לבחור לחיות רק מתוך סלף קייר, 

מרינה

נ.ב. אני מזמינה אתכם גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלי ולהיות חלק מקהילה הולכת וגדלה של אנשים שבוחרים לעוף על עצמם ועל החיים כל יום מחדש. 

 

מרינה זיגל מאמנת בריאות וסלף קייר המנוהל על ידי מרינה זיגל שם לו למטרה לעזור לנשים לחזור ולהרגיש שמחה והאהבה דרך חיים מתוך self care עם גישה פשוטה של השקעה במחשבות טובות ומעצימות, בתזונה איכותית, בתנועה, בשינה טובה ובמערכות יחסים אוהבות.

המשפחה שלי: מתן, מאי, מוטי, מרינה ומורן